O firmie

M-Design to firma, która powstała z trwającej od 1997 roku pasji tworzenia reklam. Nasze produkty tworzone są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i niezawodność.

Specjalizujemy się w produkcji reklam wewnętrznych i zewnętrznych, umożliwiających odpowiednią identyfikację, dzięki którym Twoja działalność biznesowa zostanie zauważona przez klientów.

Nasza misja:
Opracować i dostarczyć rozwiązanie, dzięki któremu pokażesz swój biznes światu.

Nasza dewiza:
„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.” Stuart Henderson

Zasięg działalności:
Podstawowym terytorium naszej działalności jest obszar województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz łódzkiego.

Nasze reklamy można spotkać m.in. w takich miastach jak: Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice Śl, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza oraz innych zlokalizowanych na terenie w/w województw.

Współpraca z agencjami reklamowymi:
Jeżeli jesteś właścicielem agencji reklamowej i szukasz profesjonalnego producenta dla swoich projektów, to zgłoś się do Nas. Nie traktujemy innych jak konkurentów, ale jak partnerów i dlatego stale współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi. Nie musisz obawiać się utraty swojego zleceniodawcy. Etyka w M-Design stanowi ważny element naszej działalności.